MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW
WE WRZECHSTRONNYM KONKURSIE KONIA WIERZCHOWEGO
BIAŁYBÓR/POL 27-30.08.1998
Wyniki końcowe - drużynowo
M-ce | Kraj |
No | Koń | Jeżdziec | Próba | Wynik łączny indywidualnie | Wynik łączny drużynowo | |||
Ujeżdżenia | Terenowa | Skoków | ||||||||
1 | Wielka Brytania |
4 | Deuce 1 * | Sophy | Ames | 60,8 | 0 | 5 | 65,80 | 159,10 |
22 | Rathmore Diamond * | Jenny | Julian | 52,8 | 4 | 2,5 | 59,30 | |||
44 | Welton Airbone * | Emily | Baldwin | 53,4 | 0 | 0 | 53,40 | |||
62 | Weston Miskris * | Emilie | Chandler | 46,4 | 0 | 0 | 46,40 | |||
2 | Polska | 2 | Stawros * | Paweł | Warszawski | 61,8 | 0 | 0 | 61,80 | 165,20 |
20 | Biskwit * | Dawid | Rakoczy | 52,2 | 79,2 | 1 | 132,40 | |||
42 | Hazard * | Marcin | Michałek | 42,8 | 1,2 | 5 | 49,00 | |||
60 | Elektor * | Radosław | Lesiński | 44,4 | 0 | 10 | 54,40 | |||
3 | Francja | 8 | Trappeur Normand * | Agathe | Dupreelle | 58,6 | 0 | 0 | 58,60 | 168,40 |
26 | Velours De Ville * | Christelle | Letheux | 62,2 | Eliminacja | |||||
48 | Urbel de Jurigny * | Vincent | Vilhet | 54,4 | 0 | 5 | 59,40 | |||
66 | Cobra D'or * | Nicolas | Touzaint | 50,4 | 0 | 0 | 50,40 | |||
4 | Niemcy | 1 | Country Star * | Moritz | Offeney | 51,8 | 35,6 | 5 | 92,40 | 173,40 |
19 | Roxett * | Sophie | Schwerdtfeger | 55,0 | 2 | 0 | 57,00 | |||
41 | Bantry Bay * | Christiane | Stahl | 50,8 | 0 | 0 | 50,80 | |||
59 | Casey's Shadow * | Andre | Reichert | 49,4 | 11,2 | 5 | 65,60 | |||
5 | Irlandia | 10 | Barnaby Blue * | Davinia | Anderson | 59,2 | 2,8 | 30,5 | 92,50 | 177,10 |
28 | Gemstone * | William | Clarke | 58,8 | 0,4 | 0 | 59,20 | |||
50 | Sainfoin * | Phillipa | Mains | 53,8 | 0 | 0 | 53,80 | |||
68 | Angel City * | Alex | Hynds | 62,0 | 1,6 | 0,5 | 64,10 | |||
6 | Włochy | 6 | Lord Sasha * | Vincenzo | Salerno | 62,2 | 3,2 | 5 | 70,40 | 189,30 |
24 | Narciso II * | Lisa | Deghe | 59,4 | 0 | 0 | 59,40 | |||
46 | Cloud Burst * | Susanna | Bordone | 57,2 | 2,4 | 0 | 59,60 | |||
64 | Racin Du Valon * | Jacopo | Comelli | 62,8 | 0 | 7,5 | 70,30 | |||
7 | Szwajcaria | 11 | Jolly Jumper II CH * | Pascal-Oliver | Saxer | 64,0 | 28,4 | 12,25 | 104,65 | 220,40 |
29 | Mixed * | Dani | Klemm | 70,2 | 0 | 5 | 75,20 | |||
51 | Atoupri * | Diane | Berkovits | 65,0 | 11,6 | 0 | 76,60 | |||
69 | Fancy Hill * | Manuela | Bodenmüller | 53,4 | 15,2 | 0 | 68,60 | |||
8 | Szwecja | 3 | Un Brave * | Sandra | Grant | 64,0 | 48 | 12,5 | 124,50 | 251,90 |
21 | Tabasco * | Malin | Larsson | 52,6 | 0 | 0 | 52,60 | |||
43 | Calgary * | Elin | Mattsson | 51,6 | 23,2 | 0 | 74,80 | |||
61 | Morning Glory * | Nina | Lilja | Wycofany | ||||||
9 | Hiszpania | 9 | Percy Grey * | Manuel | Gonzalo De Ligne | 72,4 | 45,6 | 0 | 118,00 | 268,30 |
27 | Sparky-M * | Sebastian | Mateu | 59,6 | 0,8 | 0 | 60,40 | |||
49 | Reverie D'lna * | Borsa | Navarro | 64,8 | 19,6 | 5,5 | 89,90 | |||
67 | Kilkenny Castle * | Jorge | Juarez | 58,6 | Eliminacja | |||||
10 | Białoruś | 7 | Zenker * | Vyatcheslav | Poyto | 65,2 | 0 | 0 | 65,20 | 442,80 |
25 | Giatzint * | Sergey | Gurzhiyanov | 62,8 | 39,6 | 0 | 102,40 | |||
47 | Dubrava * | Andrey | Melnikov | 87,4 | Eliminacja | |||||
65 | Zagadka * | Vladimir | Kraevskiy | 76,2 | 184 | 15 | 275,20 | |||
- | Belgia | 5 | Tramore Amber Hill * | Sandra | Krugel | 59,8 | 0 | Eliminacja ( 3 przegląd koni) |
Elim. | |
23 | King's Day * | Vanessa | Hairson | 59,0 | 0,8 | 59,80 | ||||
45 | Niltsi * | Josefine | Van Der Zande | 56,2 | Wycofany | |||||
63 | Prevano * | Bart | Hermans | 56,0 | 4 | 60,0 |
* - zawodnicy liczeni do klasyfikacji zespołowej
Strona główna Informacje Program Wiadomości Lista startujących Listy startowe