MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW
WE WRZECHSTRONNYM KONKURSIE KONIA WIERZCHOWEGO
BIAŁYBÓR/POL 27-30.08.1998
Wyniki Próby Ujeżdżenia - drużynowo
M-ce | Kraj | No | Koń | Jeżdziec | Próba Ujeżdżenia |
Wynik łączny | |
1 | Polska | 2 | Stawros * | Paweł | Warszawski | 61,8 | 139,4 |
13 | Biskwit * | Dawid | Rakoczy | 52,2 | |||
14 | Hazard * | Marcin | Michałek | 42,8 | |||
16 | Elektor * | Radosław | Lesiński | 44,4 | |||
2 | Niemcy | 1 | Country Star * | Moritz | Offeney | 51,8 | 152,0 |
19 | Roxett * | Sophie | Schwerdtfeger | 55 | |||
34 | Bantry Bay * | Christiane | Stahl | 50,8 | |||
41 | Casey's Shadow * | Andre | Reichert | 49,4 | |||
3 | Wielka Brytania |
4 | Deuce 1 * | Sophy | Ames | 60,8 | 152,6 |
22 | Rathmore Diamond * | Jenny | Julian | 52,8 | |||
30 | Welton Airbone * | Emily | Baldwin | 53,4 | |||
44 | Weston Miskris * | Emilie | Chandler | 46,4 | |||
4 | Francja | 8 | Trappeur Normand * | Agathe | Dupreelle | 58,6 | 163,4 |
26 | Velours De Ville * | Christelle | Letheux | 62,2 | |||
31 | Urbel de Jurigny * | Vincent | Vilhet | 54,4 | |||
37 | Cobra D'or * | Nicolas | Touzaint | 50,4 | |||
5 | Szwecja | 3 | Un Brave * | Sandra | Grant | 64 | 168,2 |
15 | Tabasco * | Malin | Larsson | 52,6 | |||
21 | Calgary * | Elin | Mattsson | 51,6 | |||
32 | Morning Glory * | Nina | Lilja | wyc./with | |||
6 | Belgia | 5 | Tramore Amber Hill * | Sandra | Krugel | 59,8 | 171,2 |
23 | King's Day * | Vanessa | Hairson | 59 | |||
38 | Niltsi * | Josefine | Van Der Zande | 56,2 | |||
45 | Prevano * | Bart | Hermans | 56 | |||
7 | Irlandia | 10 | Barnaby Blue * | Davinia | Anderson | 59,2 | 171,8 |
28 | Gemstone * | William | Clarke | 58,8 | |||
33 | Sainfoin * | Phillipa | Mains | 53,8 | |||
39 | Angel City * | Alex | Hynds | 62 | |||
8 | Włochy | 6 | Lord Sasha * | Vincenzo | Salerno | 62,2 | 178,8 |
24 | Narciso II * | Lisa | Deghe | 59,4 | |||
35 | Cloud Burst * | Susanna | Bordone | 57,2 | |||
46 | Racin Du Valon * | Jacopo | Comelli | 60,8 | |||
9 | Szwajcaria | 11 | Jolly Jumper II CH * | Pascal-Oliver | Saxer | 64 | 182,4 |
29 | Mixed * | Dani | Klemm | 70,2 | |||
51 | Atoupri * | Diane | Berkovits | 65 | |||
69 | Fancy Hill * | Manuela | Bodenmüller | 53,4 | |||
10 | Hiszpania | 9 | Percy Grey * | Manuel | Gonzalo De Ligne | 72,4 | 183,0 |
27 | Sparky-M * | Sebastian | Mateu | 59,6 | |||
49 | Reverie D'lna * | Borsa | Navarro | 64,8 | |||
56 | Kilkenny Castle * | Jorge | Juarez | 58,6 | |||
11 | Białoruś | 7 | Zenker * | Vyatcheslav | Poyto | 65,2 | 204,2 |
12 | Giatzint * | Sergey | Gurzhiyanov | 62,8 | |||
25 | Dubrava * | Andrey | Melnikov | 87,4 | |||
47 | Zagadka * | Vladimir | Kraevskiy | 76,2 |
Sędziowie :
M - Baron Klaus Knigge (GER)
C - Lord Carew (IRL)
H - Jacek Wierzchowiecki (POL)
* - zawodnicy liczeni do klasyfikacji zespołowej
Strona główna Informacje Program Wiadomości Lista startujących Listy startowe